יוסי הררי נולד למשפחת אספני אמנות עם הערכה רבה לאסטטיקה ויופי. השילוב של משיכה לאמנות עם חוש עסקי מפותח הובילו את יוסי להצלחתו הרבה היום. חיבתו לתחום, ניכרה כבר בשלב מוקדם בחייו ובאה לידי ביטוי גם במשיכתו לעיצוב תכשיטים. כאשר יוסי היה רק בן 11, הוא עיצב מחדש עבור אימו טבעת יהלום. מאז ועד היום הוא התמיד בתשוקתו ואף רכש השכלה פורמאלית ב- GEMOLOGICAL INSTITUTE OF AMERICA, LA ותואר ראשון בתולדות האמנות מאוניברסיטת תל-אביב.

יוסי החל לעצב תכשיטים ייחודיים העשויים מזהב טהור 24 קראט, ומיוצרים בעבודת יד בשימוש בטכניקות בנות 2000 שנה, בהשראת התקופה הביזנטית והאטרוסקית. חושניות, עדינות ואינטימיות הם האלמנטים החשובים ביותר בחיפוש אחר חומרים אותם יוסי משלב ביצירתו בזהב טהור. המתכת היקרה, בעלת הגוון הצהוב העמוק, מהווה את סימן ההיכר של עיצוביו. הצבעים המרהיבים של אבני החן יקרות הערך, יוצרות מראה הרמוני בשילוב עם הזהב הטהור.

תכשיטיו של יוסי מיוצרים בעבודת יד בסדנה שפתח באיסטנבול בשנת 1991. בשנת 2000 השיק יוסי את עבודתו בארה”ב. בתוך זמן קצר הקולקציות של יוסי נמצאו בחנויות העילית ברחבי המדינה. ב-2007 הכתיר המגזין Town and Country את יוסי הררי כמעצב הטוב ביותר בקטגורית Haute Couture עבור שרשרת “Helen” שלו. בשנים 2006 ו-2008 היה מועמד לפרס בקטגוריה זו, וב-2009 נבחר יוסי שוב למעצב הטוב ביותר באותה קטגוריה עבור טבעת “Wild Rose” . היום תכשיטיו של יוסי נענדים בקרב סלבריטאיות רבות ומוכרות ברחבי העולם. המוניטין של יוסי כמעצב קלאסי ואקזוטי אך באותה עת אופנתי שיקי ועדכני, הביאו אותו למעמדו כמעצב מוכר ומכובד היום.

צפו בגלריה של יוסי הררי