מסע אל עולם אחר

״סט התכשיטים שמגדיר מחדש את המושג תכשיט לגבר״ ״סט התכשיטים שכל גבר חייב אותו״ בדרך כלל הייתם אומרים טוב נו עוד משפט שיווקי מוחץ אך כשמגיעים לתוכן המרחק בין משפט הפתיחה למוצר רק ממשיך לגדול, אז זהו שהפעם השתדלנו להיות מאוד זהירים ובחרנו את המילים בקפידה.

 

אומנם יש הרבה תכשיטים לגבר חיפוש קצר בגוגל עם מילות החיפוש ״תכשיטים לגבר״ יספק לנו היצע רחב של טבעות צמידים שרשראות ועוד של יצרנים מחו״ל או ייצור מקומי אך משהו חסר.

 

לנו היה חסר השילוב של החספוס הגברי והעקביות בעיצוב יחד עם כוונה עמוקה עם מסר, מי אמר שלגברים של היום לא מגיע תכשיטים שהשקיעו בהם מחשבה עמוקה או במילים אחרות עיצוב שבא לספר סיפור כל שהוא.

 

 

Punta galera אומר לכם משהו? לאלה שמכירים את המפרץ של איביזה אתם בוודאי מתפלאים מה לתכשיטים ולמפרץ punta galera, אז זהו שיש קשר וזה הוא הסיפור שסט קולקציית התכשיטים לגבר ״punta galera״ של מעצב העל יוסי הררי באה לספר לכם.

בהשראת מפרץ Punta galera של איביזה, מקום חופשת הקיץ האידיאלית והחביבה על יוסי הררי, נוצר לו מכסף טהור עם ציפוי זהב אוסף חדש של תכשיטי גברים בעבודת יד המוגדרים על ידי מראה מחוספס וגלי, הלוכד את הרוחות של המפרץ בתכשיט. עם השקת האוסף יוסי מוסיף: "יותר ויותר אנשים רוצים להראות עם מראה ייחודי משלהם, ואקססוריז עם תכשיטים בעבודת יד היא הדרך המושלמת להשיג זאת".

מעוצב עם מראה גברי מחוספס האוסף Punta galera יכול גם להתאים לנשים שמתחברות לסגנון המחוספס.

ניתן לראות את הקולקציה בגלריה של אריא יהלומים תכשיטים ואומנות ברחוב עזה 3 בירושלים בתיאום מראש בלבד, ובאתר האינטרנט בגלריה של תכשיטים לגבר לצפייה לחצ\י כאן

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון – 02-5004450

מסע אל עולם אחר