אודותינו

בלב ליבה של ירושלים בשכונת רחביה,

בבניין שימור ירושלמי מרהיב, שוכנת ARIA – DIAMONDS, JEWELERY & ART גלריה ייחודית לתכשיטי יהלומים משובצים, אבני חן וזהב. בגלריה תוכלו להתרשם ממגוון תכשיטי יהלומים מעוצבים, מבחר גדול של יהלומים, אבני חן וקולקציות תכשיטים יוקרתיות ולעצב לכם את תכשיט חלומותיכם.

אריא יהלומים ותכשיטים הוקמה בשנת 2015, על ידי היהלומן ואיש העסקים מר תומר ברוך , יצרן יהלומים מבורסת היהלומים הישראלית ברמת גן, מרכז הסחר הגדול והמוביל בעולם ליהלומים ואבני חן. במהלך למעלה מ- 16 שנים , עסק מר ברוך בייצור וייצוא של יהלומים משובחים עבור חברות התכשיטים המובילות בעולם. כמו גם, התמחה בעיצוב ובייצור תכשיטי יהלומים משובצים בעבודת יד ישראלית החל משלב עיצוב המודל ,דרך בחירת האבנים, ליטושם, שיבוצם ועד ליצירת התכשיט המושלם עבור הלקוח.

בשנים האחרונות, ראה מר ברוך כי הביקוש לתכשיטי יהלומים בעיצוב אישי הולך וגדל. הלקוחות העדיפו לבחור את היהלום, הטבעת או השרשרת ובליווי יהלומן ותכשיטן אמין ומנוסה, לעצב לעצמם תכשיט ייחודי עם טביעת אצבע אישית וכך נפתחה ARIA – כגלריה בעלת קונספט ייחודי המאפשרת ללקוח מחד לבחור ולרכוש ישירות מיצרן האבנים והתכשיטים את האבן הנכספת ויתר מרכיבי התכשיט; לקבל את האבן המשובחת ביותר במחיר הטוב ביותר (ללא פערי תיווך) ומאידך לבחור את מעצב התכשיטים אשר יעצב את התכשיט יחד עם הלקוח. בין רשימת מעצבי הבית תוכלו לעצב את תכשיט החלומות גם ע”י אחד ממעצבי העל הידועים כמו יוסי הררי ,בועז לנדמן, ודנה אריש. לכל האבנים המשובצות בתכשיטים, מצורפות תעודות גמולוגיות אשר עוברות בקרת איכות קפדנית עם אחריות לכל אורך השנים אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישה אישית ונעימה בגלריית ARIA ולחוות חווית קניה יוקרתית, הרחק ממרכזי הקניות ההומים והקניונים הרועשים, לקבל מידע וטיפים לבחירת האבנים, עיצוב התכשיט ולבסוף לרכוש תכשיט ייחודי ואיכותי שילווה אתכם שנים רבות. גם לאחר קניית התכשיט, אנו מבטיחים להמשיך וללוות אתכם, בכל שאלה, בטיפול בתכשיט, בניקוי ובשמירה על הניצוץ.

דילוג לתוכן